Triatlonový klub pro ženy

V poslední době se na nás obrací hodně žen s žádostí o individuální přípravu na triatlonový závod (od krátkých po dlouhé) nebo delší běžecké závody. Trochu nám vrtalo hlavou proč? Udělali jsme si malý průzkum a máme 3 výsledky:

 1. skloubit práci, domácnost a trénink ve sportovní skupině je těžké
 2. nechuť trénovat ve sportovní skupině nebo kurzu, kde se míchají různé výkonnostní skupiny mužů a žen
 3. stud

Rozhodl jsem se společně s Petrem s tímto drobným problémem pracovat. Máme základ ženské tréninkové skupiny a chtěli bychom ho rozšířit. Můžeme tomu říkat klub. Nejde o to, že budete někde organizovány, budou od Vás očekávány super výsledky. Pro nás je cíl postavit Vás připravené na start tak, abyste si závod maximálně užily. Chystat Vám tréninky takové, aby Vás naučily správně se hýbat, ale nestrhaly Vás. Propojovat Vás s ostatními děvčaty, která mají stejný cíl a se kterými můžete sdílet své starosti i radosti (tréninkové i např.životní). Při společných trénincích není potřeba soutěž, ale vzájemná podpora. Na nás s Petrem se můžete obracet s konkrétními dotazy na přípravu. Krom plaveckého a kondičního tréninku Vám můžeme pomoc s fyzioterapií. V Praze je možnost společných plaveckých a kondičních tréninků, ale i individuální přípravy. Pro přespolní jsou připraveny online tréninky. Do budoucna plánujeme víkendová soustředění.

Naskočte do přípravy, splňte si sny a užijte si svůj závod. Přihlaste se do pilotních tréninků (plavání 8 míst, kondice 10 míst) a buďte s námi v kontaktu přes FB skupinu Triatlon pro ženy.

Můžete nám i rovnou napsat. Rádi se Vám ozveme.

Poslat zprávu

Aktuální tréninky

Kondiční trénink pro ženy

Kurz je určen pro ženy které:

 • se chtějí začít pravidelně hýbat

 • chtějí dobře běhat

 • chtějí zlepšit fyzičku

 • chtějí si v sezoně 2018 splnit sportovní sen

11 lekcí od 5. října. Každé úterý od 18:30 na Fakultě tělesné výchovy a sportu P6. Maximum 10 lidí/kurz. 2750,-. Kurz povede Lukáš Rezek. Pro více informaci klikněte na tlačítko.

Chci trénovat

Plavání pro ženy

Kurz je určen pro ženy, které:

 • plavou s hlavou nad vodou

 • chtějí plavat s hlavou pod vodou

 • chtějí umět plavat kraul

 • neumí plavat kraulem

12 lekcí od 2 října. Každé pondělí od 19:00 na bazénu Akademie řemesel, Zelený pruh. Maximum 8 lidí/dráha. Cena 4200,-. Kurz povede Lukáš Rezek. Pro více informaci klikněte na tlačítko.

Chci trénovat

Náš team

Lukáš Rezek

Trenér a metodik přípravy.

Petr Soukup

Trenér a fyzioterapeut.